Nigdy nie jest za późno na zmiany.

Wartość, której hołduję jest prosta – świadome żywienie i aktywność fizyczna znacznie poprawią jakość Twojego życia.

To naprawdę działa, sprawdziłem na sobie. 

Jeżeli mi się udało, to i Tobie może się udać. Wiara w siebie, dyscyplina i inwestycja czasowa pozwolą Ci stać się na najlepszą wersją samego siebie i uzyskać bezcenne poczucie spełnienia i dumy.

Moja pomoc obejmuje trzy kluczowe dla sukcesu obszary: indywidualny plan żywieniowy, plan treningowy oraz wsparcie mentalne, zarówno bezpośrednio jak i online.

Niezależnie od wieku można dobrze wyglądać oraz smacznie i rozsądnie jeść. Osobiście stosuję podejście IIFYM, promując elastyczne żywienie. Pójdę wręcz o krok dalej i powiem wprost – przekonałem się na sobie, że można jeść McDonald’sa i słodycze i nadal być w formie, trzeba jednak wiedzieć jak to robić.

Wyjaśniając czym jest VIEWTOPIA mówiłem, że tworzę ten projekt głównie z pobudek ideologicznych. Odczuwam potrzebę dzielenia się zdobytą wiedzą i doświadczeniem oraz niesienia pomocy innym zmieniając ich życia na lepsze.

Nie odkładaj zatem po raz kolejny czegoś, co chciałeś zrobić od dawna. Twoja przygoda z fitnessem zaczyna się tutaj i dzisiaj!

Napisz mi maila albo wiadomość na Instagramie lub Twitterze. Jedynym czego możesz żałować jest to, że nigdy nie wykonałeś tego kroku…

ripped abs