VIEWTOPIA to w całości mój projekt, zrodzony z potrzeby samoekspresji i będący ujściem dla mojej kreatywności.

Próbowałem podobnych rzeczy w przeszłości, ale chyba nie traktowałem ich wystarczająco poważnie i przez to nie nagłaśniałem. Patrząc wstecz, moja wiedza i doświadczenie również nie były wystarczające dla takiego przedsięwzięcia. Aktualnie, obraz tego co chcę przez to osiągnąć jest klarowny jak nigdy. 

Jeżeli mam w życiu jakiś talent, jest nim język i komunikacja. 

Moim celem jest wykorzystanie go do opowiadania o rzeczach, które mnie interesują i gryzą. Chcę tworzyć coś ważnego, coś co ma znaczenie i kreuje wartość również dla innych. 

Uważam, że mam dużo do powiedzenia, potrafię nadać temu atrakcyjną formę, a co najważniejsze, myślę że Cię to zaciekawi. 

Mam zamiar publikować treści, których nie znajdziesz gdzie indziej. Chcę umieścić w Twojej głowie nowe myśli, zmusić do refleksji i zainspirować poprzez opowiadanie swojej historii.

Wracając do tego co powiedziałem na samym początku, ponad wszystko inne, mam chęć wyrażać samego siebie i VIEWTOPIA jest jednym ze sposobów na to. 

Liczę, że zechcesz towarzyszyć mi w tej podróży. Uwielbiam dyskusję, a nie tylko jednokierunkową transmisję, więc pisz śmiało. Jeżeli spodoba Ci się to co przeczytasz, nie żałuj pochwały. Jeżeli uznasz to za słabe, prześlij konstruktywną krytykę. 

Lubię fajne liczby, więc 02 02 2020 wydał mi się idealny na start. Mam nadzieję, że odnajdziesz tu część siebie i zostaniesz na dłużej.

VIEWTOPIA. O rzeczach ważnych. Dla ciała i ducha.