Witaj!

Bardzo się cieszę, że tu jesteś.

Być może sprowadza cię zwykła ciekawość, a być może lektura zawartych na tym blogu postów skłoniła cię do myślenia i podjęcia kroków w kierunku poprawy jakości swojego życia i stania się najlepszą wersją siebie.

Coaching dietetyczny

Eksperymentując na sobie na przestrzeni lat zrozumiałem, że jedzenie jest czymś znacznie więcej niż paliwem dla organizmu. 

Jest ono ściśle związane z naszym samopoczuciem i emocjami. 

Czysto fizycznie bez problemu jesteś w stanie znieść deficyt kaloryczny (jedzenie mniej niż potrzebujesz) aby schudnąć, ale prawdziwym wyzwaniem w tym procesie jest mentalna samokontrola i dyscyplina na dłuższej przestrzeni czasu, ponieważ tylko one pozwalają osiągnąć i utrzymać wyniki bez efektu jojo.

Moim celem jako trenera odżywiania jest dostarczenie ci perspektywy na twoje życie z zewnątrz wykorzystując własne doświadczenie z zakresu świadomego żywienia. Nie wierzę w okresowe diety i stawiam na pracę nad zmianą zachowań i wyrobieniem nowych przyzwyczajeń.

Ludziom nie udaje się trwale schudnąć, ponieważ myślą, że wejdą na dietę, osiągną niesamowite efekty i po kilku miesiącach będą mieli spokój przez resztę życia. Niestety, ale żeby utrzymać sylwetkę potrzeba stałych i świadomych działań. 

W moim doświadczeniu, zamiast sztywnych przejściowych diet, należy mierzyć w edukację żywieniową dającą w życiu o wiele więcej swobody i długoterminowej satysfakcji. Celem coachingu dietetycznego jest poprawa twojej relacji z jedzeniem i wyrobienie funkcjonalnego sposobu myślenia o nim nie polegając wyłącznie na restrykcjach i zostawiając miejsce na przyjemności.  

Oferta diet coaching

Moja rola zakłada wprowadzenie cię na drogę świadomego odżywiania – dostarczenie użytecznej wiedzy opartej na własnym doświadczeniu, prowadzącej do skutecznej zmiany nawyków żywieniowych i w efekcie utraty zbędnych kilogramów.

Chcę pomóc ci uporządkować chaos dietetyczny, wykorzystać twój potencjał i docelowo usamodzielnić się w obszarze racjonalnego odżywiania.

Nie oferuję magicznych pigułek, cudownych diet, czy kuracji oczyszczających, moje podejście to no bullshitżadnych bzdur! Chcę żebyś wiedział/a za co konkretnie płacisz i co z tego masz. Twoje efekty to moja satysfakcja.

Osobom chętnym na skorzystanie z coachingu dietetycznego oferuję konsultacje mające na celu stopniowy rozwój wiedzy i właściwych postaw związanych z odżywianiem.

Współpracując ze mną:

  • Poznasz podstawowe zasady odżywiania
  • Przekształcisz swoje nawyki żywieniowe
  • Dowiesz się jak robić mądre zakupy spożywcze
  • Zbudujesz właściwy stan mentalny i nastawienie 
  • Podniesiesz poziom samooceny i zwiększysz energię
  • Zaczniesz prowadzić satysfakcjonujący tryb życia


Koszt 60-90 minutowej sesji diet coaching to 125 PLN
Jeżeli zechcesz umówić się na kolejne, koszt 60 minutowej sesji to 100 PLN


Pamiętaj, zła, nieprzemyślana dieta będzie mieć swoje konsekwencje. Nie zaniedbuj tego kluczowego obszaru swojego życia. Zainwestuj w siebie dziś, aby w przyszłości uniknąć kosztów leczenia i jak najdłużej cieszyć się sprawnym ciałem i umysłem. 


Jeźeli chcesz samodzielnie spróbować popracować nad sobą, sprawdź poniższe treści: 

Ebook Mózg, micha, mięśnie omawiający podstawy efektywnej diety i treningu 
7 żelaznych zasad diety na całe życie

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się ze mną. Do usłyszenia!

ripped abs