A więc stało się! Zrobiłem to! Moja kreatywna natura znalazła kolejne ujście, tym razem w postaci ebooka. Proces twórczy był dla mnie niemal jak przeżywanie mojej fitness przygody raz jeszcze, a efekty tej pracy oferuję dziś tobie wierząc, że są one w stanie pomóc ci zmienić swoje życie na lepsze. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami projektu poniżej.  

Zanim przejdę do konkretów, pozwolę sobie na odrobinę samochwalstwa. Mózg, micha, mięśnie to w 100% moja kreacja i jestem z tego dumny. Życie oparte wyłącznie na konsumpcji jest wybrakowane. Twórczość natomiast, w swoich przeróżnych postaciach jest bardzo satysfakcjonująca i dlatego tak dla mnie ważna.

M3 łączy w sobie moje pasje i mocne strony zarazem – umiejętność sprawnego posługiwania się słowem oraz doświadczenie fitnessowe.

Ebook ten jest jak szczera rozmowa z dobrym kumplem, który pomaga ci zdać sobie sprawę z tego czego potrzeba, aby zrobić formę. M3 ma pomóc ci zrozumieć podstawy i ruszyć z miejsca.

Fitness, pomimo swoich relatywnie prostych zasad, jest procesem długoterminowym i dlatego wymaga odpowiedniego nastawienia mentalnego oraz posiadania pewnej filozofii, które pozwolą ci wytrwać w postanowieniach i osiągnąć wyniki.

Program M3 jest skuteczny, ponieważ sprawdzony na mnie samym – wiecznie prokrastynującym skinny facie bez niesamowitych genów, który w satysfakcjonujący sposób poprawił swoją sylwetkę oraz jakość życia.

Co ważniejsze, jest on wymierzony w osiągnięcie trwałych efektów, a nie schudnięcie przed urlopem i powrót do bezformia jak tylko pogoda przestaje pozwalać na koszulki. Wszystko to oparte jest na odpowiednim stanie umysłu oraz rozsądnej i utrzymywalnej diecie. 

Dla kogo jest M3?

Jeżeli chcesz poprawić sylwetkę i jakość swojego życia, ale aktualnie nic w tym kierunku nie robisz, Mózg, micha, mięśnie będzie dla ciebie świetnym punktem startowym.

M3 pomoże ci:

  • spalić tłuszcz
  • poprawić relację z jedzeniem
  • wyrobić nawyk regularnej aktywności fizycznej
  • lepiej czuć się ze swoim ciałem
  • czuć się dumnym z siebie i szczęśliwszym

Serio, moim nadrzędnym i idealistycznym celem jest to, żeby jak najwięcej osób było w formie. Nie mam absolutnie żadnego interesu w ludzkiej otyłości.

Wartość oferowana przez M3

Zanim skoczy ci poziom hejtosteronu i zaczniesz się zastanawiać kim ja w ogóle jestem i co ja ci tu próbuję wcisnąć, zaznaczę, że nie kreuję się na jakiegoś wszechwiedzącego trenera i w ogóle co to nie ja!

Jestem natomiast gościem, który samodzielnie poprawił swoje życie, posiada dobre spojrzenie na stan przed i po i zdecydował się pomóc każdemu kto tego chce, dzieląc się zdobytą w trakcie wiedzą.

Mózg, micha, mięśnie to informacyjna esencja – zero gówna na sto gram produktu! 

Za wieloma treściami fitnessowymi stoi agenda – ktoś probuje sprzedać ci coś, czego niekoniecznie potrzebujesz. Ja chcę ci przede wszystkim pomóc. Prawda nie zarabia tak jak obietnice szybkich i bezbolesnych zmian, ale ja i tak wybrałem właściwą drogę zamiast żerować na czyjejś naiwności mówiąc “dowiedz się jak wyciąłem brzuch jedząc Maka”.

M3 to wskazówki, porady i motywacja dla początkujących i być może nie wierzących w siebie. Mój ebook to wszystko czego potrzebujesz, aby zacząć w jednym miejscu. Oferuję ci doświadczenia z pierwszej ręki bez zbędnych komplikacji. Jeżeli masz wątpliwości lub chcesz więcej informacji na temat zawartości, daj znać.

Jak zdobyć M3?

Jak się okazuje, publikacja ebooka na jakimś oficjalnym serwisie nie jest taka łatwa, ale mniejsza o szczegóły. Mam tutaj własną platformę i ją wykorzystam!

Jeżeli projekt cię zainteresował i uważasz, że jestem osobą, której warto posłuchać, oto jak egzemplarz mojego ebooka Mózg, micha, mięśnie może stać się twój:

Sposób najprostszy – napisz do mnie na kontakt@viewtopia.blog wpisując w temacie Ebook M3 z prośbą o dane do przelewu. Kwota o którą proszę to 30 PLN. Po dokonaniu operacji wyślij mi potwierdzenie, a ja w odpowiedzi odeślę ci ebook.

Alternatywnie…

Dokonaj wpłaty w wysokości 30 PLN wykorzystując bezpieczną wtyczkę do przekazywania darowizn poniżej. Możesz do tego użyć swojego konta PayPal, karty kredytowej lub zwykłej karty debetowej, którą na pewno posiadasz mając konto w banku. Oto co zobaczysz po kliknięciu przycisku:

Wystarczy, że wprowadzisz kwotę i wybierzesz preferowany sposób płatności.

Jeżeli wybierzesz PayPal, zostaniesz przekierowany do ekranu logowania do swojego konta. Jeżeli natomiast kartę, zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza i kliknięcie przycisku potwierdzającego.Tak, chciałbym zarobić coś na zajawce. Nie widzę w tym nic złego i życzę każdemu, aby potrafił znaleźć sposób na monetyzację swoich zainteresowań.

Po dokonaniu wpłaty wyślij do mnie maila z potwierdzeniem na kontakt@viewtopia.blog wpisując w temacie Ebook M3

W odpowiedzi otrzymasz ode mnie plik PDF z ebookiem.

Jeżeli znamy się osobiście i będziesz chciał mnie wesprzeć, odezwij się, a załatwimy to bezpośrednio. 😉

Udostępnij