Witaj drogi czytelniku. Poszukiwaczu fitness wiedzy i inspiracji. Jeżeli słuchawki na treningu są dla ciebie równie ważne co dobrze leżący tanktop, mam dzisiaj dla ciebie coś wyjątkowego. Pomyślałem sobie, że podzielę się moją ulubioną playlistą treningową, której zawartość wielokrotnie pomagała mi odpowiednio się nastawić i docisnąć ciężar. Jeżeli szukasz muzyki do ćwiczeń, na tej playliście znajdziesz same bangery.

Moja składanka treningowa zawiera mieszankę gatunków takich jak wave, trap i phonk, które dają mocarny zastrzyk energii. Po prostu ma ona to jebnięcie.

Jeśli potrzebujesz motywujących piosenek, ta playlista na pewno cię nie zawiedzie. Słuchając zawartych na niej utworów poczujesz, że pora chwycić hantle większe niż ostatnio i dołożyć trochę na sztangę.

Gotowa playlista na każdy trening to prawdziwy skarb. Mój ultimate workout mix sprawdzi się na każdy rodzaj treningu. Pora włączyć słuchawki i wziąć się do ciężkiej acz przyjemnej pracy.

Miłego pompowania żelastwa, biegania lub walenia w worek. Daj znać czy masz jakieś ulubione numery albo wrzuć swoje propozycje w komentarzu poniżej.


Jeżeli spodobała ci się powyższa treść, rozważ wsparcie mojej twórczości oraz utrzymania domeny i hostingu przekazując datek za pomocą zwykłej karty debetowej lub PayPal.


Udostępnij